Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
15 тисяч євро потрібні, щоб врятувати ніжку 8-річній Насті

Німецькі лікарі мають прооперувати дитину.

Синдром Кліппеля-Треноне (вроджена вада судин, яка уразила ніжку дитини) - цей діагноз був поставлений Насті німецькими лікарями. У півтора рочки Настуню змогли обстежити та провели невідкладну операцію - склерозували судину, з якої часто відкривались кровотечі.

«Стан донечки значно покращився, але через вроджене порушення судин лімфа погано циркулює, внаслідок чого ліва стопа збільшена. Професор, який неодноразово оперував Настю, був дуже задоволений результатами, і поки не призначав нам лікування. Але саме зараз, коли набряк на стопі почав помітно рости з появою нових болей, професор призначив ще одну операцію», - розповідає мама дитини.

Якщо операцію не провести, дитина може втратити ніжку, адже набряк дуже спотворює ногу дитини і спричиняє сильні болі. Щоб пройти лікування, яке так необхідне, щоб не втратити ніжку, потрібно 15 781,67 євро (484 000 грн). Саме стільки коштує запланована операція. Це непідйомна сума для родини. 

«Благаю Вас, не залишайте нас самих у біді. Дайте шанс Настуні, щоб вона могла і надалі ходити до школи, гратися з дітьми, допоможіть подарувати їй життя без болю. Для дитини це дуже важливо. Ампутація - це найстрашніше, що може чекати на дівчинку», - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7423 5690 4064

Коваль Олена Петрівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції