Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
150 тисяч гривень потрібні Ігорю, щоб остаточно здолати пухлину мозку

Юнак від весни минулого року веде боротьбу за своє життя.

З травня минулого року тоді 22-річний Ігор Силенко, який ніколи не скаржився на здоров’я, раптом потрапив до лікарні з підозрою менінгоенцефаліт, два тижні він перебував у реанімації, ще півтора місяця в інфекційному відділені.

«В серпні 2018 року стан знову погіршився, зробили контрольне МРТ з контрастуванням, до речі, вже трете, діагноз різко змінили на пухлину в головному мозку, в цьому ж місяці в інституті нейрохірургії ім. Ромоданова в м. Київ зробили трепанацію і дістали шматочок пухлини на гістологічне дослідження, яке й виявило, що це Дифузна В-великоклітинна лімфома ЦНС», - розповідають друзі Ігоря.

Тривале лікування з хіміотерапією і десятками курсів променевої терапії, кілька місяців одужання, а у вересні цього року виявили рецидив.  «Зараз нам запропонували дуже складну хіміотерапію, але нам потрібно самостійно докупити ліки, яких немає в наявності. Попереду ще дві такі хіміотерапії, потрібно ще 150 тисяч грвиень, за півтора року вичерпані всі заощадження, дякуючи небайдужим людям, його колегам, друзям і знайомим, він мужньо веде боротьбу з такою підступною і неочікуваною хворобою, але я знаю і вірю, що завдяки вам він отримає перемогу», - каже мама юнака.

Реквізити для допомоги

Карта Приватбанк 5168 7573 5793 9273

Силенко Людмила Михайлівна

Карта Ощадбанку  5167 4901 3390 2727

Силенко Ігор Юрійович

Залиште свій коментар

Вибір редакції