Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
19 тисяч доларів потрібні на операцію, яка подарує Іллюші повноцінне майбутнє

Дитині потрібна операція на хребті

Іллюша народився з вадами хребта, які не було помітно одразу, але, коли хлопчику були три роки, почалося стрімке викривлення. Батьки малюка пиячили, і їм було не до дитини, то прогресування хвороби продовжувалось - до 6 років вже була 3 стадія і до 8 років - 4 стадія.

«Коли Іллі було 5 років, його мама померла, коли вони спали в одному ліжку - вночі її серце зупинилося, і, коли Ілля прокинувся, він перший виявив, що мама не дихає, і це був для хлопчика великий стрес. Через два роки після цього тато Іллі пішов з дому і не повернувся, він вважається зниклим без вісти вже рік. Це залишило великий відбиток на психіці хлопчика», - розповідає мама-опікун Іллі Олена, яка всиновила хлопчика три місяці тому.

Пані Олена взялася за термінове лікування дитини, але їй потрібна фінансово підтримка на дороге лікування за кордоном, яке може подарувати Іллі повноцінне майбутнє і завдасть найменшої травми і прискорить одужання.

«Хлопчику потрібна термінова операція, тому що хвороба прогресує і всі внутрішні органи деформовані і не можуть повноцінно функціонувати. Ми дізналися, що за кордоном роблять такі операції без витяжки вже давно, ми шукали клініки, найадекватнішою за ціною і рівнем виявилася клініка в Туреччині, ми полетіли на консультацію з Іллею в Стамбул. Його оглянули і сказали, що операція триватиме 3 години. Після цього тиждень стаціонару і тиждень просто під наглядом лікарів. Далі додому з корсетом півтора місяця, після плавання, через 3 місяці після операції дитина може грати в футбол, як сказали лікарі. Років 5 потрібно берегтися, жити в щадному режимі і через 5 років лікарі обіцяють, що Ілля забуде, що у нього була ця проблема», - розповідає жінка і закликає всіх небайдужих допомогти зібрати кошти, адже для її родини, де виховуються ще 8 діток – це дуже дорого.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 8869 7726

Задорожна Олена

Залиште свій коментар

Вибір редакції