Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олічка потребує посиленої реабілітації

Дитині готові допомогти в Ізраїлі

Ольга народилася під час складних пологів, у мами дівчинки стався напад епілепсії і дитину затисло.

"Після народження у донечки були призаплющені очі, червоні плямки, і на лівій ручці червона пляма. Також була плівка на двох очах та косоокість на ліве око. Коли донечці було 1,2 року, плівка та косоокість зійшли самостійно. Діагноз дитини - потрійна аномалія головного мозку, часткова атрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку", - розповідає мама дівчинки.

Лікарі дають надію, що стан дитини можна значно покращити, особливу надію батьки покладають на ізраїльських лікарів, які готові прийняти дитину на реабілітацію. Проте за їхні послуги потрібно сплатити від 12 тисяч доларів. До того ж, дитині потрібно проводити лікування зору кожних півтора місяця.

"Зір у донечки є, просто інформація не надходить через придавлення до мозку та навпаки до очей. Лікування - 4 тисяч грн з проживанням, їсти вона може лише на спеціальній воді. Переміни є - реабілітації допомагають Олі. Але ми вже невзмозі оплачувати лікування, благаю допоможіть зібрати кошти на лікування донечки за кордоном", - каже мама дівчинки.

Родина Олі у відчаї, самостійно назбирати таку суму не в змозі, і не можуть не спробувати дати шанс дитині на покращення життя, тому вони просять допомоги у небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 9487 8179

ОщадБанку 5167 4901 6574 7149

ЧЕРНЯВСЬКА СВІТЛАНА ІГОРІВНА

https://www.facebook.com/groups/HelpOlgaChernyavskaya/

Залиште свій коментар

Вибір редакції