Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
2-річний Максимко бореться за життя з рідкісною пухлиною мозку

Родині потрібно дозбирати десятки тисяч євро на лікування сина

Наприкінці листопада минулого року у 2-річного Максима Терпелюка діагностували пухлину головного мозку. Батьки вивезли дитину негайно на лікування до Ізраїлю, де малюка прооперували. Лікарям вдалося повністю вирізати пухлину і не зачепити життєво важливі відділи головного мозку.

“На цю частину лікування, а також проживання і перельоти нашого сімейного бюджету вистачило. Але, на жаль, за результатами гістологічного дослідження тканин, Максиму поставлений діагноз - Епендимома 2 ступеня злоякісності. Це дуже рідкісна пухлина головного мозку, всього 2 випадки на мільйон. Хвороба настільки рідкісна, а Максим настільки маленький, що в силу його віку в Ізраїлі немає потрібного обладнання для лікування, а саме протонної терапії, яка є єдиним шансом побороти рак з мінімально можливими наслідками опромінення для дитини”, - розповідає мама хлопчика.

Ізраїльські фахівці відправили родину на продовження лікування до Австрії, але для лікування там потрібно більше 77 тисяч євро.

“Така сума є для нашої родини не підйомною, тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу. Будемо вдячні за будь-яку можливу допомогу”, - просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Карта приват Банк

5168 7422 0348 2983 гривня

Гавриленко Ольга - мама

https://www.facebook.com/givelifetomax/

Залиште свій коментар

Вибір редакції