4-річний Миколка сподівається на допомогу небайдужих

Хлопчику потрібні тривалі реабілітації

Миколка Ткачьов народився з рідкісним генетичним синдромом, множинними вродженими вадами розвитку, судорожним синдромом.

 Два з половиною роки боротьби за повноцінний розвиток і здоров'я малюка принесли свої плоди, Миколка почав відновлюватися.

"Він зміцнів, скоро буде стояти, а там і ходити, починає говорити. Але для проходження потрібних йому реабілітацій для подальшого розвитку та наближення до повноцінного життя, потрібні значні кошти. Будь ласка допоможіть! Поки Коля знаходиться в сприйнятливому для розвитку віці, нам не можна зупинятися, інакше йому загрожує глибока інвалідність", - розповідають рідні малюка.

"Цей рік вже розписаний на реабілітації майже до кінця. З деякими курсами ми впораємося самостійно, з деякими нам допоможе фонд, але все одно кожного місяця ми маємо збирати певну сумму на чергову реабілітацію і це дається дуже важко. Наприкінці січня ми їдемо на 4-ритижневу реабілітацію до Польщі. Гроші вже зібрано (частково зібрали самостійно, частково допоміг фонд, частково - просто добрі люди). Допоможіть нам, будь ласка, назбирати на реабілітацію на 5 курс в клиніці Козявкіна", - просить мама хлопчика. 

Реквізити для допомоги: 

Карта ПриватБанку (гривні): 5168 7420 1912 3771

Музика Наталія Петрівна

або на рахунок:

ПриватБанк

МФО 305299,

ЄДРПОУ 14360570,

рахунок №29244825509100

https://vk.com/club97114420

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: