Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
200 тисяч гривень потрібні на операцію для Андрія

Титанова конструкція має зупинити викривлення хребта

Майбутній медик 21-річний Білоус Андрій потребує допомоги небайдужих людей, адже ще з підліткового віку страждає на хворобу Шейермана-Мау (кіфосколіоз грудного відділу хребта).

«З моменту діагностування захворювання лікувався та був на спостереженні у інституті травматології та ортопедії у місті Києві, де мені було призначено лікування у вигляді: ЛФК, плавання, масажу, фізіопроцедур та ортопедичного коректора осанки, але даний вид лікування не дав ефекту хвороба прогресувала з кожним роком, хребет і надалі викривлявся, а з ним і посилювалися болі. Зараз я вже рік кожен день на знеболюючих, там під спостереженням лікарів, особливо болі у спині посилюються у вертикальному положенні. Також відзначається дихальна недостатність і болі в області серця так як викривлений хребет у грудному відділі давить на них та порушує нормальне функціонування», - розповідає юнак.

У жовтні минулого року столичні лікарі дійшли висновку, що для покращення стану Андрія і зупинки прогресу недуги потрібна операція. Операція полягає в імплантуванні у хребет титанового ендокоректора (системи транспедикулярних гвинтів у тіла хребців для вирівнювання хребта та переведення його в анатомічно правильну площину).

«Така операція коштує 200 000 грн. Для моєї сім'ї це велика сума, мене виховує одна мама, в якої звичайна зарплата шкільного вчителя, і попри операцію, постійно потрібно витрачати гроші на дороговартісні знеболюючі, щоб мати хоч якесь покращення і далі продовжувати навчатися. Прошу про допомогу», - каже Андрій.

Реквізити для допомоги:

Номер карти ПриватБанку 5168 7573 6161 1736

Білоус Андрій Володимирович

Залиште свій коментар

Вибір редакції