24-річна Віта бореться із раком молочної залози і просить про допомогу

Дата публікації
Перегляди
1607
24-річна Віта бореться із раком молочної залози і просить про допомогу

У дівчини попереду операція з видалення грудей.

Мосьпан Віта 9 місяців тому стала мамою і саме насолоджувалась материнством, коли відчула, що права молочна залоза змінилась, стала твердої і почала боліти. Це змусило негайно звернутись до лікарів.

«Мені зробили УЗД і оглянули груди. Лікар сказав, що застій молока та порекомендував, щоб я зціжувалась і розминала груднину. Я дотримувалась всіх рекомендацій, але молочна залоза залишалась без змін та навпаки стала ще більше набрякати. Потім я звернулася в іншу лікарню,  там лікар сказав те саме , що застій молока, я пройшла курс масажу та мазала груди маззю, що приписав лікар. Біль в правій молочній залозі все одно не проходив, вона боліла так, що я ночами не спала», - з відчаєм пригадує Віта.

Порятунку молодій жінці довелося шукати у чергового лікаря, який направив на більш детальне обстеження.  «Я зробила  МРТ і скинула їй результати,  після чого вона мені сказала не відкладати лікування і направила в онколікарню. Уже 26 лютого в мене підтвердилася онкологія і я почала боротьбу з нею», - розповідає дівчина

За цей час було пройдено 6 блоків хіміотерапії і зараз лікарі наполягають на операції з видалення правої молочної залози, а далі променева терапія та довготривала реабілітація.

«Наша сім'я за цей час використала всі кошти, тому я змушена звернутися за допомогою до небайдужих людей. Прошу кожного з Вас не проходити осторонь моєї біди. Для мене будь-яка допомога важлива. Сподіваюся на ваше розуміння...», - каже дівчина.  

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГТИ:

Картка ПриватБанку :

5168 7456 0885 0167 ( гривня)

5168 7456 0908 4824 (долар )

5168 7456 0908 4725 (євро)

Мосьпан Віта Андріївна

https://www.facebook.com/groups/502381084169275/?ref=share

Наступна публікація