28-річний боєць Олег Івахнюк сподівається на допомогу небайдужих!

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
28-річний боєць Олег Івахнюк сподівається на допомогу небайдужих!

Лікарі не можуть встановити діагноз, щоб врятувати здоров'я Олега.

Він мав померти уже двічі. Спочатку влучила куля на Інститутській, коли розтрілювали Небесну сотню, врятував бронижилет. Потім у зоні АТО у містечку Попасне бійця батальйону Донбас поцілило одразу три кулі і засідка, де теж уже попрощався із життям. Проте калушанин Олег Івахнюк вижив, і от уже 4 місяці у шпиталі у Києві бореться із інвалідністю.

Про таких кажуть спортмен і майстер на всі руки, професійний футболіст Олег Івахнюк - приїхавши на Майдан з Калуша залишився там до останнього. Стоявши із Небесною Сотнею поруч, чоловік собі обіцяв - за Україну боротиметься до кінця.

У батальйоні Донбас Олег 18 липня визволяв Попасне від бойовиків, серед поля соняшників втрапили у засідку. Його пораненого бійці із обстрілу винесли дивом.

Три кулі розтрощили йому ліве бедро. Із нерухомою однією ногою втрапив у лікарню. Після десятої операції одного дня лікування дало збій .

"Лежав більше місяці в лікарні, в один день прокидаюсь і вище живота не чую", - розповідає Олег.

Чому паралізувало увесь низ, медики довго не могли пояснити, серед причин ймовірно інфекція. Різні професори називали різні діагнози. Коли в Україні немає ради, порятунок рідні почали шукати в іноземних клініках.

Майже 4 місяці як Олег замкнений лежачим у лікарняній палаті. Покращень поки жодних. Найбільша радість - відвідини друзів. У чотирьох стінах усе частіші нервові зриви і депресії, найстрашніше зараз для бійця - втрати шанс на здоров'я .

"Треба стати на ноги, в такому положенні мені і жити не сильно хочеться", - каже боєць.

Друзі і рідні бійця, де шукати рятівну соломинку не знають, просять усіх небайдужих допомогти поставити на ноги пораненого захисника України. Медики кажуть час ще є, проте його все менше.

друг Іван Качмар 050 9649873

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку
4149 4978 0992 1416 Олег Івахнюк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація