Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
29-річний Вадим змушений просить про допомогу на порятунок свого життя

У юнака виявили онкологічне захворювання шкіри.

Ще восени у Вадина на потилиці з’явилась ґуля, але великого значення цьому не надали ані лікарі, ані сам Вадим. Та ще за певний час, ґуля збільшилась до розміру з горіх і з’явилась ще одна.

«Лікарі сказали, що це наслідок застуди та призначили антибіотики, через місяць на шиї з'явилося ще дві гулі! Далі звернувся до Чернігівської лікарні і пробув там три тижні, за чей час провели біопсію пухлин, які виявились метастазами меланоми», - розповідає юнак.

Подальші аналізи, точне встановлення діагнозу і призначеного лікування тривало майже 10 місяців, тож метастази розповсюдились всіма лімфовузлами, тож лікування потрібно негайне, але статки родини Вадима вже витрачені на попередні витрати і на лікування вже їх просто не залишилось.

«Поки операцію не можна робити, бо лімфовузли сильно придавили сонну артерію на шиї та вену в двух місцях, задавили нерви, тому я погано відчуваю плече, кисть руки , шию та правий бік голови. Потрібна таргетна терапія, а після неї можна зробити операцію. Лікування дуже дороге. На перший курс потрібно 4000 доларів. За мене так сильно хвилюється батько , що в нього був інфаркт і зараз він в Чернігові в лікарні. Я не працюю вже три місяці тому і грошей не отримую. Будь ласка, допоможіть, я вас дуже прошу», - закликає Вадим.

Реквізити для допомоги:

Райффайзен Банк Аваль

4149 5010 2010 4502

Лелюх Вадим 

Залиште свій коментар

Вибір редакції