Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
3-річний Матвій з Луганщини сподівається на допомогу добрих людей

Вартість реабілітації для хлопчика складає більше 11 тисяч доларів

Діагноз Матвія - ДЦП, затримка стато-моторного і психо-передмовного розвитку, вроджена вада ЦНС - виражена гіпоплазія кори головного мозку, змішана гідроцефалія, спастичний тетрапарез переважно справа, часткова атрофія дисків зорових нервів, косоокість, яка розходиться, напади епілепсії, плоско вальгус стоп і вальгус гомілок.

«Ми з міста Лисичанська. Мій син ледве народився, обвитий кілька разів пуповиною, синім і не дихав. Коли після військових подій ми змогли знайти транспорт і виїхати на обстеження в м.Харків, там нам і винесли страшний вирок і купу діагнозів. Через тривалу гіпоксію мозку все постраждало, і тепер мій малюк в свої 3,9 року дуже погано ходить, не розмовляє», - розповідає мама хлопчика.

Від 15 серпня до 15 листопада 2018 року Матвію потрібно пройти перший курс лікування в реабілітаційному центрі у Китаї. Вартість 3-х місячного курсу лікування 11838 доларів або 332 259 гривень.

«Допоможіть мені зібрати, будь ласка, цю непосильну для мене суму. Моя дитина з народження на групі з інвалідності. Я самотня мати. Батьки мої померли, і справлятися самій дуже важко, і не вистачає ніяких коштів. Звертаюся до вас з проханням допомогти мені назбирати на перший курс лікування і полетіти з сином на цю реабілітацію», - просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2127 0082 2959, отримувач Репетіло Олена Михайлівна

https://www.facebook.com/helpmatvey2018/ 

Залиште свій коментар

Вибір редакції