Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
30 тисяч доларів потрібні на операцію для маленької Емілії

Дівчинку оперуватимуть в Туреччині.

Бойчук Емілія народилася з важкою вродженою вадою хребта та спинного мозку ( spina bifida). Родина дізналась про це на 5 місяці вагітності, через стрімкий розвиток супутнього діагнозу - гідроцефалія, було ухвалено рішення викликати пологи на 7 місяці. 

"21 липня 2016 року народилася з вагою 2100 в лікарні ім. М. Пирогова у Вінниці. При народженні ще виявили повний параліч ніжок та клишоногість, шансу на життя нам не давали. У Вінницькій дитячій обласній лікарні було проведено у віці 1 місяць операцію щодо встановлення шунта в головку. Через три тижні у Києві - ревізія щодо роботи шунта. Потім в 7 місяців видалення грижового мішка. З часом через порушення нервової системи з'явивлись проблеми з нирками та сечовим, був поставлений діагноз - рефлюкс ( сеча з сечового йде назад у нирки ) і успішно прооперованого в 10 місяців в Києві", - розповідає мама дівчинки.

Та коли здавалось, що стан дитини поліпшується, стрімко почав викривлятись хребет - кіфоз поперекового відділу. Тож тепер потрібно виправляти у дитини ваду хребта.

"20 березня, коли Емілії було 2 роки, ми вирушили до професора у Туреччину. Після детального обстеження був винесено висновок - до осені цього року терміново потрібна операція. Хребет все сильніше викривляється та давить на легені і внутрішні органи, що грозить їх нормальному функціонуванню. А також фізичному розвитку. Емілії все важче навіть сидіти, швидко втомлюється. Операція полягає в тому, що викривлену частину хребта  видаляють і замість неї встановлюють "зростальну" конституцію, яка вирівняє спинку та її не потрібно буде з часом замінювати. Коштує така операція майже 30 тисяч доларів", - каже мама дитини і просить допомогти зібрати кошти. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4391 0513 5788 (грн) 

5162 9856 6070 2606 долар

5167 9856 6070 2598 євро

Отримувач Бойчук Марія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції