Маленькому Всеволоду, який вже витримав чимало випробувань, потрібна допомога

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потужні слухові апарати можуть дитині дати шанс почути.

Всеволод захворів у березні 2017 року, в «Охматдиті» йому поставили діагноз : Хронічна хвороба нирок 5 ст., як вихід ГУН,ГНН на фоні гострого гастроентероколіту. Хронічна ниркова недостатність 4 ст., термінальна. Програмний амбулаторний перитонеальний діаліз з 03.17р.

«На фоні кишкової інфекції, у малюка відмовили нирки і його відправили до лікарні « Охматдит» у край важкому стані, непритомного. Дитина рік годувалася через дуоденальні зонди, для цього необхідна була спеціальна їжа, пережила безліч наркозів. В ході лікування застосовувалася велика кількість антибіотиків, які призвели до втрати слуху у Всеволода. Було проведено багато обстежень, в результаті яких йому поставили діагноз : Двобічна хронічна сенсоневральна приглухуватість 3 ст», - розповідають рідні хлопчика.

Зараз Всеволоду вже 3 роки і 8 міс., але він зовсім не чує, а відтак і не навчився розмовляти. Проте лікарі впевнені, що йому зможуть допомогти потужні слухові апарати, але вони дорого коштують для родини.

«І так, як син має ще супутні хвороби (також необхідна пересадка нирки), наші фінансові можливості вже вичерпані, і ми не маємо змоги придбати такі слухові апарати самостійно. Ми дуже сподіваємося, що нам допоможуть небайдужі та чуйні люди. І у нашого синочка з’явиться шанс почути як сильно ми його любимо, і як чекаємо на перші його слова», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанка  5168 7573 9318 9347  Ляшенко Іван Миколайович

Залиште свій коментар

Вибір редакції