Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
4-річна Дар'я потребує допомоги

Дитині потрібне лікування у Китаї

Целікова Дар'я все своє життя страждає через дитячий церебральний параліч, подвійну геміплегію, затримку психомоторного розвитку, епілепсію. Дитина досі невпевнено тримає голову, не повзає, не сидить.

Такі наслідки були через обвиття пуповиною дитини ще в утробі матері. Даша отримала кисневе голодування. Далі важкі пологи, і дитину виписали з пологового з діагнозом гіпоксичне ураження ЦНС. А вже у 5 місяців у дівчинки почалися судоми.

Батьки Даринки пройшли в Україні з дитиною майже всі можливі реабілітаційні центри, але суттєвого поліпшення у стані дитини не виникало. Тому родина спробувала лікування у Китаї.

«Після цієї тривалої реабілітації ми побачили поліпшення у фізичному і розумовому плані. Даша, лежачи на животі, почала довше утримувати голову, зміцнішала спина, зміцніли ніжки, покращилася моторика рук. Китайські лікарі дали нам надію. Вони кажуть, що Даша перспективна, її можна поставити на ноги, радять підсадку стовбурових клітин в мозок для розумового розвитку і зняття епілепсії і інтенсивну реабілітацію 6 місяців. Та найголовніше - не втратити дорогоцінний час, адже важливий кожен день, чим менша дитина, тим більше шансів на повне одужання. Поки Даша ще маленька, потрібно вкласти максимум зусиль, щоб поставити її на ніжки», - каже мама дівчинки.

ВідеоБатьки п'ятирічної Дарини просять людей допомогти донечці одужати

У майже 5 років навчитися самостійно тримати голову, сидіти і сказати перше слово - таку надію китайські фахівці подарували Дарині Целіковій. У неї тяжка форма дитячого церебрального паралічу і епілепсія. Щоби подолати наслідки пологової травми, батьки возили донечку до реабілітологів по всьому світу. А коли знайшли тих, хто візьметься за ризиковану операцію з підсадки стовбурових клітин, - власні гроші закінчилися. Без допомоги небайдужих тут не обійтися.

Батьки п'ятирічної Дарини просять людей допомогти донечці одужати

Родині виписали рахунок у клініці на захмарні для них 43 тисячі доларів. Вони розуміють, що за короткі терміни їм такої суми не зібрати, тому вимушені просити допомоги добрих людей.

«Я вірю, що колись моя донечка мене просто обійме і скаже: "Мамусю, я тебе люблю!". Я дуже цього чекаю і прошу Вас допомогти! До сьогоднішнього дня ми справлялися своїми силами, але це дуже величезна сума, нам не впоратися без вашої допомоги», - благає мама Даші.

Реквізити для допомоги:

Номер карти Приват Банк 5168 7573 5224 4620

Целікова Надія Іванівна

https://www.facebook.com/groups/1888803087857573/

Залиште свій коментар

Вибір редакції