4-річний Владик Карпенко з Миколаївщини потребує допомоги

На лікування малюка потрібно від 100 до 150 тисяч

Півтора місці тому дитині поставили страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Позаду вже 8-м курсів хіміотерапії. За попередніми результатами, хвороба піддається лікуванню. Але, потрібні вартісні препарати, на яких в родині хлопчика просто немає грошей. Єдиний годувальник родини - батько. Та чоловік нині служить у 53-й бригаді, і сам після травми у шпиталі.

Чотирирічний Владик мріє про звичайні дитячі розваги. Колись життєрадісний та веселий, тепер він майже весь час проводить під крапельницями. Від препаратів сину часто буває зле, говорить мама.

Владик народився цілком здоровим. Незвична млявість з'явилась у грудні, хлопчик утратив апетит. Рідні забили на сполох, здали аналізи. Діагноз – рак крові - приголомшив.

Батько Владика вже півроку служить у 53-тій бригаді. Про страшну недугу сина дізнався, коли був на полігоні. Нині чоловік, після травми спини сам лежить у шпиталі. Та щодня їздить на інший бік міста – до сина.

Хлопчик пройшов більшу частину блоку хіміотерапії. Лікарі кажуть – у дитини є шанси на одужання.

"Лікарі кажуть, якщо дай Бог, ми ввійдемо у стадію ремісії, нам не знадобиться операція з пересадки кісткового мозку", - каже мама малюка.

Та запорука одужання – дорогі препарати. Ліків, якими забезпечує держава не вистачає. А своїх ресурсів у родини вже не лишилося.

Переривати лікування смертельно небезпечно. Тому рідні просять долучатися всіх небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7556 2434 3204

Алла Іванівна Карпенко

Відео4-річний син солдата з Миколаївщини потребує допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: