Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
60 тисяч доларів потрібно зібрати, щоб провести операцію з пересадки нирки Наталії

Дівчину вже почали готувати до операції

Мама Шириної Наталії, якій зараз 25 років, пригадує, що їхній родині стало відомо, що дочка страждає вражденной патологією - палікістозом обох нирок, ще коли дівчинці було всього кілька місяців.

«До 24 років ми самі (я і моя дочка Наталя) знаходили кошти на її лікування та реабілітацію, ніколи нікуди не зверталися за допомогою. Але з літа 2017 року стан моєї дочки погіршився.  І зараз їй потрібно оперативне лікування, а саме пересадка нирки», - розповідає мама дівчини.

В Україні операцію провести не можуть, адже немає рідного донора. Тож родина звернулася до закордонних лікарів.

«Вартість операції 60.000 тис доларів США. Зараз стоїть питання про підготовку дочки до діалізу, і нефректомії (видалення однієї нирки). Крім усього цього, на тлі гострої ниркової недостатності, у неї дуже постраждала печінка, жіночі органи і шлунок. Я виховую доньку одна, на жаль для мене це не підйомна сума, хоча і працюю майже 24 години на добу, ми живемо на мою зарплату і Наташину пенсію, цих коштів, на жаль, не вистачає навіть на дорогі ліки і обстеження, а їх з кожним разом все більше і більше», - розповідає жінка і просить небайдужих людей долучитися до зборів коштів.  

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку 4149 4393 9590 1816 
Ширина Наталія

https://www.facebook.com/groups/511547112537777/

Залиште свій коментар

Вибір редакції