Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
62 тисячі доларів потрібні на порятунок життя Даші

Корейська клініка може пролікувати дівчину

17-річній Симагіній Дарії у березні 2018 поставлений діагноз: фіброламелярна карцинома печінки. Родина зібрала кошти і повезла дівчинку на лікування до Відня, де її терміново прооперували, але з часом стало очевидно, що пухлина продовжила ріс, хіміотерапія виявилась безсилою.

«Зараз австрійська клініка призначила прийом препарату таргетной терапії, який Дарія приймає з 17 серпня. Ця терапія є тимчасовим заходом і викликає звикання, таким чином стримує зростання пухлин не більше 2-3 місяці з початку прийому, за цей час необхідно пройти лікування, щоб зберегти життя Дарії», - кажуть батьки дівчинки.

Лікування потрібне специфічне, його використовують не всі клініки. Спеціалізуються на цьому лікуванні корейська клініка.

«Нам дуже потрібна допомога зі збору грошей на терапію. Ми першу операцію у Відні оплатили самостійно, і курс таргетной терапії, який зараз приймає Даша досить дорогий, то самі ми фінансово не можемо оплатити лікування в Кореї, на яке потрібно 62 тис $», - каже мама дівчинки і благає небайдужих людей про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4731 2191 0608 9273

СИМАГІНА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції