Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
7-річний Тарасик після операції потребує посиленої реабілітації

Хлопчик мріє почати самостійно ходити

Волошин Тарас народився у складних пологах, перейми у мами тривали майже добу, під час народження малюк мав зупинку серця. Лікарям вдалося врятувати хлопчика, але у дитини розвинулись ДЦП, спастична диплегія.

Хлопчику вже 7 років і попри всі старання батьків Тарас ще не зробив свої впевнені самостійні кроки.

"Ми за ці роки пройшли великий шлях - десятки масажів, стаціонарних лікувань, 17 курсів реабілітації у різних закладах України. Нещодавно ми зробили Тарасику операцію по подовженню ахілового сухожилля на ліву ніжку. Шість тижнів він пролежав у гіпсі, для нашого рухомого малюка це було дуже важко, але ми подолали цей етап. Зараз стоїть нове завдання - поставити дитину на ноги, щоб він почав сам ходити. Для цього потрібна серйозна реабілітація (масаж, ЛФК), як вдома, так і в реабілітаційних центрах», - каже мама Тарасика.

Родина хлопчика за ці роки витратила вже всі сімейні заощадження, надалі сплачувати дорогі рахунки їм не до снаги, вони просять про допомогу.

«Дуже прошу Вас допомогти моєму синочкові. Він дуже сильно хоче ходити. Тарасик наразі ходить з підтримкою за одну ручку, сам не ходить, не тримає рівноваги. Починає розмовляти, повторює багато слів. Він дуже хоче всьому навчитися і жити повноцінним і здоровим життям. Сподіваюся на ваше розуміння і допомогу», - каже мама Тараса.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

МФО банку 305299

КОД ЄДРПОУ одержувача  14360570

КОД ЄДРПОУ банку 14360570

Рахунок отримувача 29244825509100

Поповнення поточного рахунку 4149 4391 0104 1378

 ВОЛОШИНА ІРИНА МИХАЙЛІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції