Крихітний Дамір потребує вашої допомоги

Дитині потрібні діагностика закордоном

Крихітний Дамір сильно постраждав під час народження, 10 днів провів у реанімації, потім були два місяці інтенсивного лікування, як наслідок діагноз: мікроцефалія, змішана внутрішня гідроцефалія, гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку важкого ступеня, епісиндром, дистонічні атаки, спастичний тетрапарез, бульбарний синдром, вроджена двостороння пневмонія, перелом ключиці в анамнезі, синдром Бабинського, кардіоміопатія.

"Синок перший раз заплакав в два місяці. Ще частково харчуємося через зонд, не можемо повністю відмовитися так, як Дамір сильно втомлюється і не може ще з'їсти самостійно добову норму, прикорм поступово із зусиллям вводимо з ложечки. Даміруша не тримає голову, не сидить, не бачить, не чує (ставлять часткову атрофію очних нервів, слухова реакція дуже низька), одним словом, ні на що не реагує", - розповідає мама малюка.

Мама також додає, що лікування проти судом не допомагає, а відтак дитину не приймають до реабілітаційних центрів.

"Місцеві лікарі поставили на нас хрест, не хочуть нас лікувати, пропонують відмовитися від дитини. Ми дуже потребуємо постійного прийому дорогих препаратів, в правильній і точної діагностиці, лікування і тривалої реабілітації. Допомогти можуть в інших країнах, один курс коштує від 15000 доларів. Для нас це непосильна сума. Свої фінансові запаси вже вичерпали. Буду вдячна за будь-яку допомогу. Будь ласка, благаю, допоможіть врятувати мого синочка і дати йому хоч найменшу надію на одужання", - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7551 0476 4234

Цегельник Марина Ігорівна

https://facebook.com/groups/1510512122348398?ref=bookmarks

Залиште свій коментар