8-річна Світланка бореться зі страшними судомами: допоможіть їй негайно пройти терапію

Полегшити стан дитини обіцяють німецькі лікарі, але для її мами вартість медичних послуг – непідйомна.

Восьмирічна Світланка від народження постійно на руках у мами або дідуся – так легше минають страшні напади судом.  

Через три місяці після народження медики приголомшили батьків: їхня донька хвора на мікроцефалію – має недорозвинений мозок. Батько одразу пішов з родини, а мама вирішила боротися за здоров‘я маляти. Прогрес помітили лише на восьмому році життя дівчинки. Тоді вона почала усміхатися і впізнавати людей. Однак, наразі вона не сприймає незнайомих людей: починає нервувати.

Дівчинка досі не може самостійно сидіти і ледве тримає голову. За грамотної реабілітації вона змогла б набути принаймні цих навичок, кажуть лікарі.

"Дитинка з вродженою вадою розвитку мозку. У дитини часті судоми, тетрапарез. Вона потребує спеціалізованої довготривалої реабілітації, і зволікати часу немає. Щораніше ми почнемо, то буде краще. Потрібно підібрати терапію", – розповіла сімейний лікар Юлія Сосолтіна.

Проте в Україні підібрати схему протисудомного лікування так і не змогли. А поки є судоми про жодну реабілітацію не може бути й мови. Допомогти полегшити стан дитини обіцяють німецькі лікарі. Вони розробили схему лікування подібної патології для багатьох українських дітей. Але потрібні 23 тисячі євро.

Квитки  на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. Але сума на лікування для жінки, яка виховує дитину сама, непідйомна. Тому мама Світланки благає про допомогу усіх небайдужих українців. 

Реквізити для допомоги:

Карта "Приватбанку": 5168742708779362

Рахунок в "Ощадбанку": 26253500076584

Огли Оксана Анатоліївна

Залиште свій коментар