Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
8-річний Олексійко потребує операції, щоб отримати шанс ходити

80 тисяч гривень потрібно зібрати родині.

Новіков Олексій всі свої 8 років змушений боротися з діагнозом дитячий церебральний параліч, спастична диплегія, вивих тазостегнового суглобу, який став наслідком гіпоксією (нестачою кисню) під час народження.

«Ми не опустили руки у відчаї, а стали наполегливо працювати, пройдено багато курсів фізичної реабілітації, Томатис, басейн, іпотерапії, дельфінотерапії тощо. Заняття дали хороші результати, Олексій кмітливий та цікавий хлопчик, навчається у школі з поглибленим вивченням іноземних мов на індивідуальні формі навчання, тому що пересувається на інвалідному візку», - розповідає мама хлопчика.

Олексійко прагне перемогти свій недуг продовжує рухатись до поставленої мети - навчитися ходити. «Трапилося так, що через сильну спастику в ногах стався вивих тазостегнового суглобу. Потрібно терміново робити складну операцію - спочатку встановити фіксуючу пластину, а через певний час її зняти. Після обстеження лікарі дають хороші прогнози, Олексій може навчитися ходити з опорою на ходунки, або навіть з паличкою. На операцію нам потрібно зібрати кошти в сумі 80000 грн. Після такої операції буде дуже складний та тривалий період реабілітації», - розповідає мама хлопчика.

Ситуація зі збором коштів для родини ускладнюється тим, що у 2018 року у мами Олексійка виявили онкологію і терапію вона продовжує і зараз. «На моє лікування та реабілітації сина ми витратили всі наші збереження, тож дуже просимо про допомогу збору коштів на операцію Олексія. Нам не можна зупинятися», - просить жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

Карта 5167 9855 6057 1655

Новікова Алла Василівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції