8 тисяч євро потрібно зібрати, щоб зробити операцію 2-річній Ангелінці

Дитина народилася зі складною вадою.

Ангелінка одна з двійні, але дитина народилася з вродженою вадою сечовидільної системи, повне нетримання сечі, діагноз поставили "тотальна епіспадія".

"Це дуже рідкісна патологія, у дитини отвір в сечівнику, який виходить на зовні, тобто передня стінка взагалі відсутня, канал який тримає сечу теж відсутній, внаслідок цього постійно витікає сеча, статеві органи не сформовані належним чином, тому слід робити пластику. Також тазові кістки не на своєму місці, що є причиною постійного стулу, тому це теж потрібно контролювати, щоб фекалії не потрапили в сечову систему, що може призвести запалення сечівника, тому в ході кістки теж будуть зводити", - розповідає мама дитини.

Першу стадію з потрібних операцій провели дитині рік тому. Надалі потрібен наступний етап, на який у мама Ангелінки не вистачає коштів.

"Якщо не провести цю операцію тепер, в подальшому дівчинка постійно буде змушена ходити в памперсі, а також не відчуватиме себе неповноцінною. У ході операції, як пояснили лікарі, буде проводитись пластика зовні. На сьогодні донечці 2,3 роки операцію слід було б провести найближчим часом, в Україні таких не проводять, є приватна клініка закордоном, яка готова провести таку операцію. Її ціна 8 000 €", - розповідає мама дівчинки і просить про допомоги.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4731217105805905

Липецька Наталія

Залиште свій коментар