Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше 30 тисяч гривень потрібні на реабілітацію Саші

Дитину чекають в реабілітаційному центрі.

Олександра Клим народилася у важкому стані, у дитини були пошкоджені шийні хребці, набряк мозку через асфіксію і судоми.

«Сашенька до 5 місяців була на зондовом харчуванні, у неї були відсутні всі рефлекси. І в півроку лікарі діагностують симптоматичну епілепсію, часті тоніко-клінічні напади, церебральний тетрапарез, комплексне порушення обміну речовин, синдром бульбарних порушень, груба затримка психомоторного розвитку. Так і почалася наша боротьба за життя, швидше за життя без болю», - розповідає мама Саші.

За свої 9 років Саша бувала у різних центрах по всій Україні і завдяки таким реабілітаціям дитину позбавили спастики, і навіть 6 років була ремісія судом, але, на жаль, вони повернулися через гормональний ріст дитини.

«Наша донечка потребує постійної реабілітації, лікування нападів дорогими препарати і спецхарчуванні! Наш сімейний бюджет вичерпав себе. А зупинятись не можна, бо кожна реабілітація дає позитивну динаміку, ми почали самі їсти, сидіти в стільці, реагувати на батьків і найголовніше Саша навчилася кликати маму. Дуже просимо Вас про допомогу. Нам все життя з хворобою Сашуля потрібно боротися, щоб відвоювати у неї нові можливості і не втратити старі», - каже мама Саші.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 6373 9303

Клим Оксана Ніколаевна

Залиште свій коментар

Вибір редакції