80 тисяч гривень потрібно зібрати, щоб провести Давиду нагальну діагностику

80 тисяч гривень потрібно зібрати, щоб провести Давиду нагальну діагностику

Дата публікації
Перегляди
522
80 тисяч гривень потрібно зібрати, щоб провести Давиду нагальну діагностику

Ліки, які приймає дитина, ніяк не покращують його стан.

Мама Давида Цимбала Тетяна просить допомогти їй полегшити життя сина, який страждає через важкі прояви епілепсії.

Діагноз хлопчика складний і довгий, але ще не повний, сучасна медицина здатна подарувати хлопчику більш повноцінне майбутнє, якщо лише правильно все визначити і призначити дієве лікування.

«Давид народився в термін доношеним, але з внутрішньоутробною затримкою розвитку та з пологовою травмою у вигляді парезу лицьового нерва і з перинатальною ішемією головного мозку. З пологового будинку одразу нас відправили в патологію для новонароджених,  де проходили лікування», - розповідає мама.

Відтоді лікування триває вже впродовж 6 років, та дитину не відпускають судомні напади.  «Ліки, які приймає, не дають результату, лікарі дійшли висновку, що у дитини генетична патологія, яку треба виявити, а аналізи, ті які рекомендують лікарі в терміновому порядку зробити, дуже дорогі», - каже мама хлопчика.

Від цієї діагностики, яка має визначити наявність чи відсутність у дитини генетичних і орфа-метаболічних захворювань, і залежить подальша доля дитини, дослідження, які будуть проведені, покажуть ті відхилення від норми, які є, і призначене лікування зможе їх компенсувати.

«У нас троє дітей і для нас сума в розмірі 82 тисячі гривень непідйомна. Дуже просимо небайдужих людей відгукнутися, допомогти нам здати аналізи і почати грамотне лікування», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

4149499145285704

Цимбал Тетяна (мама Давида)

Монобанк

4441114421972074 (тато Давида)

Цимбал Євген

Наступна публікація