Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кирилко дуже сподівається на вашу допомогу, щоб вилікувати рак

Кирилко дуже сподівається на вашу допомогу, щоб вилікувати рак

Дитині потрібно пройти дороге лікування.

Піляєв Кирило у січні 2018 року відчув гострий біль у стегні лівої ноги і у нього підвищилася температура. Мама хлопчика, яка виховує сина сама, звернулась до лікарів, і у дитини припустили реактивний артрит тазостегнового суглоба. Але жодне лікування не допомагало, тож почалися ретельніші обстеження і дослідження, які виявили справжню причину болю: рак крові – гострий лімфобластний лейкоз.

«Весь цей час Кирилко знаходиться на лікуванні в гематологічному відділенні дитячої лікарні міста Харкова.За цей період проліковано: 2 протоколи і 6 блоків високодозової хіміотерапії. Для профілактики нейролейкозу були проведені 9 сеансів променевої терапії в інституті радіології. Особливо важко проходив Кирило 2 протокол: практично не ходив, була сильна алергія, не було апетиту», – каже мама хлопчика.

Рідні допомагають мамі хлопчика впоратись з фінансовими викликами, але зараз грошей забракло.

«Зараз Кирило у ремісії. Дитина перебуває на медикаментозній підтримці - таблетках хіміотерапії. За час проведення його лікування було витрачено багато грошей: допомагали родичі, знайомі, деякі фонди, але зараз на покупку підтримувальної терапії грошей немає, оскільки препарати дуже дорогі. Звертаємося до вас по допомогу з проханням вилікувати нашого Кирила», – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанк

№ картки 4149 4991 3717 5616

Піляєва Олена Євгенівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції