Анастасія просить допомоги, щоб пройти рятівне лікування від онкології

Дата публікації
Перегляди
627
Анастасія просить допомоги, щоб пройти рятівне лікування від онкології

Тіло молодої жінки уражують метастази.

Вперше Анастасія Ковальова дізналась від лікарів, що в її грудях зростає злоякісна пухлина ще у 2018 році, але тоді лікування спрацювало і хвороба, нехай не надовго, але відступила. Зараз жінка просить про такий самий шанс.

«Від 2018 року я лікую рак молочної залози, я пройшла повноцінне лікування (хіміотерапію та опромінення) і настала довгоочікувана ремісія. Але вона була не довгою - всього 9 місяців. З осені 2019 року лікую рецидив, безперервно. Загалом за цей час я пройшла 40 курсів хіміотерапії, в мене зараз 4 стадія», - розповідає свою історію Анастасія.

Зараз у жінки метастазами уражені печінка, легені, кістки, але ситуація погіршується. «Два місяці тому виявили некроз щелепи (в зв'язку з лікування біфосфонати таке буває). Після операції на щелепі, коли видали частину кістки, необхідно було пройти низку обстежень, серед яких МРТ головного мозку і випадково були виявлені множинні метастази в головний мозок», - розповідає жінка.

Призначене лікування покривається не повністю, тож частину ліків Настя мусить купувати самостійно, на це щомісяця потрібно 35 тисяч гривень.

«За три роки лікування сім'я фінансово виснажена, будь ласка, допоможіть зібрати кошти на опромінення, подаруйте мені ще час на спілкування з дітьми та родиною, я дуже хочу жити, хочу виграти ще час у цього раку», - просить Анастасія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 4665 2969

КОВАЛЬОВА АНАСТАСІЯ ПАВЛІВНА

Наступна публікація