Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Андрій Прокопчук після пересадки легень мусить знову летіти до Індії

Юнаку потрібен терміновий огляд, щоб не почалося відторгнення

У 7 років Андрію поставили діагноз - первинна легенева гіпертензія. Це дуже рідкісне захворювання - 2 випадки на 1 млн.

«Андрій завжди перебував у реанімаціях, оскільки потребував кисню, регулярно приймав велику кількість медикаментів. За рік провели операцію, яка поліпшила стан дитини на довгі роки, та хвороба прогресувала. За 13 років Андрію стало зовсім зле, він практично не міг самостійно пересуватися, напади були постійними, гемоглобін виріс вдвічі вище норми. У центрі дитячої кардіології лікарі рекомендували зробити пересадку комплексу серце-легені, оскільки іншого шляху продовжити життя не бачили. 2017 року Андрій отримав фінансування на трансплантацію від Міністерства охорони здоров'я України та в березні 2017 полетів до Індії на пересадку. У клініці лікарі ухвалили рішення трансплантувати тільки легені, оскільки серце донора було хворим. На щастя, операція і реабілітація минули успішно», - розповідають рідні хлопця.

Зараз Андрію 22 роки, він уже майже рік живе з пересадженими легенями. Навесні йому потрібно знову летіти до Індії на біопсію і обстеження. Андрій росте у неповній сім'ї з мамою-пенсіонеркою. і сім'я вже не в силах оплатити поїздку і обстеження, яке так потрібно після всього пройденого шляху.

«Орієнтовна вартість обстеження (якщо без ускладнень) - 6 тис. доларів, плюс потрібні гроші на переліт і життя на місці. Всього близько 10-12 тис. доларів. Дуже просимо допомогти Андрію потрапити на таке необхідне для життя обстеження», - просять рідні Андрія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

номер рахунку: 29244825509100

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

Прокопчук А.О.

номер карти: 4149497834285258

Залиште свій коментар

Вибір редакції