Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Андрій терміново потребує допомоги на лікування раку крові

На подальше лікування потрібно більше 100 тисяч гривень.

За місяць після свого 33 дня народження, восени 2019 року, Андрій Новіков почав почуватися зле, але списав все на застуду і не поспішав до лікарів, але коли тривалий час трималась температура вище 39 градусів, чоловік знепритомнів і вже швидка завезла його до лікарні у важкому стані.

Найперший аналіз показав страховиті зміни в крові, тому Андрія доправили до Черкаського обласного онкологічного диспансера, де повідомили, що у чоловіка лейкемія, яка уразила 92% крові.

«Його терміново госпіталізували, взяли всі потрібні аналізи і розпочали першу хімію. Встановили діагноз Гостра мієломоноцитарна лейкемія. Після отримання хіміотерапії його виписали додому, де він був 1-2 дні і знову повернувся до лікарні, бо піднімалася температура і йому було дуже зле. Також на комп'ютерній томографії ОГК 21.11.2019 року в нього висвітили двобічну плевропневмонію», - розповідають рідні чоловіка.

А пізніше йому констатували ще й рецидив з ураження ЦНС, тож лікування стало ще більш інтенсивним, виснажливим і вкрай дорогим.

«Тиждень тому його виписали додому для відпочинку організму і підготовки до четвертої хіміотерапії, яка запланована після 10.03.2020 року. На яку потрібно близько 100 000 гривень. За словами лікарів всього буде 6 курсів хіміотерапії. Андрію вже дали направлення на консультацію з приводу проведення алогенної трансплантації кісткового мозку в Україні. Дуже велике прохання допомогти всіх небайдужих людей», - просять рідні Андрія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 

№ картки 5168 7426 0003 4833

Новіков Андрій Петрович

Залиште свій коментар

Вибір редакції