Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ангелінка потребує лікування, на яке у мами не вистачає коштів

Ангелінка потребує лікування, на яке у мами не вистачає коштів

Дитина сподівається на допомогу добрих людей.

В 10 місяців маленьку Ангеліночку паралізувало, вона втратила всі навички і зір. Дослідження показало, що у дитини вроджена вада головного мозку, гідроцефалія, кіста 3-го шлуночка. Була проведена операція із установки шунта, потім в Києві їй зробили операцію, після якої кіста почала зменшуватися і в процесі реабілітацій Ангеліночка навчилася ходити, самостійно їсти, говорити. Але зір не відновлювався.

Та ще одна біда спіткала дівчинку, коли їй було три роки. Стався гормональний збій. Цілий рік ми здавали аналізи, робили УЗД всіх органів, лежали в ендокринології, їздили до Харкова, де були в стаціонарі і отримували консультацію фахівців, їй був призначений препарат, який мали б видавати у поліклініці безкоштовно.

"У Ангеліночки дуже часто трапляються судоми, блювота. Але коли я звернулася в поліклініку, мені сказали, що препарат дуже дорогий, і його не можуть закупити. Не колоти його не можна, можуть піти незворотні процеси. Тому я звертаюся до Вас за допомогою! Будь ласка, підтримайте нас з моєю донечкою в нашій непростій ситуації, я перебуваю в повному розпачі, взагалі не уявляю, що мені робити, де взяти кошти на лікування, без них, на жаль, ніяк", - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Номер карти ПриватБанку: 5168 7573 2636 8166 Концур Анна Миколаївна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції