Анютка бореться з раком вже два роки, та лікування потрібно продовжувати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У дівчинки в животику утворилась злоякісна пухлина.

У Ганни Приймич діагностована нейробластома заочеревинного простору 3 стадії, яку дитині доводиться лікувати десятками хіміотерапій.

«6 березня 2017 року донечка прийшла зі школи із болем у животі, через добу ми звернулись до дитячого лікаря, зробили УЗД, де було показано, що у Анечки - цілий живіт лімфовузлів. Пізніше виявилось, що це означало, що є пухлина і метастази по животі», - розповідає мама Анюти.

Відео Імунотерапія може врятувати життя 8-річної Ані, яка мріє стати волонтером

Майже третину свого життя бореться зі страшним недугом 8-річна Аня Приймич з Прикарпаття. У дівчинки - рак. Прооперувати пухлину нині неможливо, чисельні хіміотерапії теж результату не дають. Урятувати її може тільки імунотерапія, кажуть онкологи. Але в Україні її не роблять.  

Імунотерапія може врятувати життя 8-річної Ані, яка мріє стати волонтером

Рік лікування дався дитині вкрай важко, і змусив пухлину зменшитись лише наполовину. Тож виснажливе лікування довелося продовжувати. Ще за пів року пухлина зменшилася ще на два сантиметри. Тому є шанси здолати недугу, адже вона піддається лікуванню, і вже в майбутньому можна буде сподіватись на операцію з видалення новоутворення.

Сім’я Ані мріє відправити дитину на лікування за кордон, та вартість потрібної для дитини терапії може сягати 180 тисяч доларів. Така сума захмарна для родини, адже їм навіть зараз не вистачає коштів на лікування в Україні. Доводиться чимало медикаментів купувати за власні кошти.

«Зі слів лікаря, у Анютки дуже все складно, і нам дуже терміново потрібна допомога, звертаюсь до вас із сльозами на очах за допомогою. Дуже хочу, щоб ми поїхали на лікування за кордон, адже там більше шансів на одужання Анічки. Я мати-одиначка і сама виховую троїх діточок, проживаємо біля бабусі у її хаті. Прошу поможіть нам із донечкою. Благаємо про допомогу. Аня так хоче жити і мріє жити», - каже мама Ганнусі.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку 5168 7574 0312 2189 Приймич Леся Орестівна

https://www.facebook.com/groups/1990161237909972/

Залиште свій коментар

Вибір редакції