Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Артемко вже 4 роки бореться з раком і йому потрібна допомога, щоб нарешті здолати його

Дитині потрібно 120 тисяч євро на трансплантацію кісткового мозку.

Мама семирічного Артема Могили звертається до всіх небайдужих по допомогу, бо вже четвертий рік веде боротьбу з лейкозом за життя сина.

«Цей страшний діагноз ми почули другого червня 2015 року - гострий лімфобласний лейкоз. Пройшли лікування в Полтаві - 1 протокол, 3 високодозованих блоків в Києві, потім ще два в Полтаві. Десять місяців сухої хімії, і здавалось - ми перемогли», - розповідає мама хлопчика.

У вересні минулого року Артем пішов до першого класу, а четвертого вересня на контрольній пункції у нього діагностували рецидив.

«Не можна описати словами біль і розпач, але ми не здаємося. Далі нас чекає трансплантація кісткового мозку від неродинного донора(в сім'ї за даними типування донор відсутній).  На нас чекає італійська клініка у Вероні. Коли мені дуже погано і я плачу, Артем каже: «Мамо, ми ж с тобою сильні, ми все подолаємо, ми переможемо”, - розповідає мама хлопчика.

Лише на пошук донора родині потрібно зібрати 5 тисяч євро, і ця сума для них вже непосильна, тому родина благає про допомогу. Сама ж операція буде коштувати більше 120 тисяч євро.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

5168 7427 0040 8986 Могила Анатолій

https://www.facebook.com/groups/1804034023057329/

Залиште свій коментар

Вибір редакції