Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батькам Тимура потрібна фінансова допомога в лікуванні дитини

Крихітного малюка мають прооперувати вже за місяць.

Тимур Бартиш - 5-місячний малюк із Запоріжжя. Йому поставили діагноз двостороння сенсоневральна глухота. Для того, щоб він міг чути, а в подальшому говорити і не відставати в розвитку, лікарі рекомендують зробити операцію з вживлення кохлеарного імпланта.

«На перший погляд з Тимуром все добре. В іншому він розвивається за віком. Тільки завдяки його батькам вдалося так рано встановити діагноз. Їм здавалося, що дитина не реагує на звуки, хоча вже повинен повертатися в сторону, звідки видається звук. Батьки повели малюка до сурдолога і дізналися про шокуючий діагноз. Діагноз підтвердили в трьох містах: Запоріжжя, Київ, Москва», - розповідають волонтери, які допомагають родині у зборі коштів.

Операція коштує близько 25 тис. євро і це тільки на одне вухо. До операції лікарі радять поставити дитині слуховий апарат, щоб подразнювати слуховий нерв.  За цей час батьки мають назбирати потрібну суму. Вони мріють провести операцію вже в лютому, поки малюку не виповнилося півроку, тоді у малюка є шанси зовсім не відчути негативу від діагнозу, а розвиватися разом зі своїми однолітками.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168745011205264, Бартиш Андрій Андрійович

https://www.facebook.com/groups/1530943350293087/

Залиште свій коментар

Вибір редакції