Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки 4-річної Діанки просять про допомогу на порятунок доньки

Дівчинка у важкому стані після видалення пухлини в мозку

Стан 4-річної Красножон Діанки вкрай нестабільний, дівчинка у важкому стані після боротьбою з пухлиною в її мозку.  

«Наша сім’я жила звичайним життям та несподівано підкралось лихо, якого навіть не могли і уявити. Наша історія розпочалася ще в середині липня 2018. У нашої донечки Діанки раптово розпочалось блювання з ацетоном та температурою, на другу добу з’явилось сильне запаморочення та головний біль, після чого донька  не змогла самостійно встати з ліжка. Нас було госпіталізовано з діагнозом ентеровірусна інфекція і після лікування в неї трішки покращився стан, але залишились біль і хиткість ходи», - розповідає мама дитини.

Тож родина почала і далі проходити обстеження, яке і показало пухлину задньої черепної ямки біля лівої гемісфери мозочка. Напади болю, запаморочення і блювоти посилювались, тож дитину готували до операції.

«Операція тривала 7 годин, після чого нашу доньку перевели у відділення реанімації, де вона була у медикаментозній комі два дні, після якої вона так і не повернула ясну свідомість і до цього часу . Після операції в неї з’явилось  багато ускладнень. Діана не дихала 3 місяці, а потім почала роздихуватись сама, але захворіла двохсторонньою пневмонією і знову перестала дихати самостійно», - розповідає мама дитини.

Лікарі стримані у прогнозах, але один з приватних реабілітаційних центрів має все потрібне устаткування і навики повернення до нормального життя людей після коми і важких станів. Вони готові взяти дитину на реабілітацію.  

«За позитивною динамікою, яка спостерігається у нашої донечки, є всі шанси на повернення її до свідомості. Вона добре реагує на звук, виявляє емоції у вигляді посмішки або плачу, починає потрошку фіксувати погляд, піднімає ручки, рухає ніжками. І ми віримо в те, що вона повернеться до нас, але для цього її потрібні стимуляції головного мозку. Прошу вас, допоможіть врятувати мою доньку Діану, дати шанс на здорове та щасливе життя», - просять батьки Діанки.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанк Юлія 4149 4993 4068 3703

КРАСНОЖОН ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції