Батьки 6-річного Максимки просять небайдужих допомогти врятувати життя сина

У хлопчика гострий лімфобластний лейкоз - один з різновидів раку крові.

Батьки 6-річного Максима Пилипенка з Костянтинівки Донецької області просять про допомогу в українців. Хлопчик лише став на шлях боротьби - шанси на одужання досить високі, якщо будуть донори та гроші.

Зараз Максимко перебуває у відділенні онкогематології "Охматдита". Вдома у нього залишились найкращі іграшки, які приніс Дід Мороз. Новий рік хлопчик зустрічав ще здоровим. Отримав помаранчевий пояс з карате, станцювався з новою партнеркою, навчався у першому класі. Турбувала дрібниця.

"Перед новорічними святами температура не збивалась. Більше ніяких ознак не було, лише горло трохи почервоніло", - зі сльозами на очах розповідає мама хлопчика Наталія.

На Різдво Максимкові стало гірше. Три тижні тому його направили в столицю на обстеження. У потязі хлопчика скрутили судоми, температура підскочила до сорока.

"Приїхали сюди, і тут я почула цей страшний діагноз, який мене шокував, у мене ще вдома залишилася крихітка чотиримісячна місячна, відірвала від грудей. Тепер ми залишилися тут самі, лікуємося", - розповідає Наталія.

У Максима - гострий лімфобластний лейкоз. Лейкемія - найпоширеніший вид раку саме у дітей. Клітини кісткового мозку руйнуються, бо діляться швидко. Загалом, злоякісні пухлини діагностують у тисячі українських дітей на рік. Половина з них - не виживає.

Вже тиждень, як Максим на хіміотерапії.

Лікарі кажуть, шанс хлопчика на одужання - близько 70%. Шанси зміцнюють донори крові та грошей. Хлопчику потрібна 2 група крові, резус позитивний. Його родині теж треба підтримка - мама з Максимом житиме в лікарні щонайменше 8 місяців. До побічної дії хімії вже готові морально, але не матеріально. Грошей треба багато - від віку пацієнта ціна не залежить.

Реквізити для допомоги:

Мама Пилипенко Наталія Миколаївна

Картка ПриватБанку

5168 7554 0945 2980

Тел. 095-59-22-579

Тато Пилипенко Віталій Володимирович

Картка ПриватБанку

5168 7573 0113 8998

ВідеоСьогодні відзначається Міжнародний день дітей, хворих на рак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: