Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Амінки просять допомогти їм зібрати кошти на операцію для дитини

Сума перевищує 50 тисяч доларів.

Аміна народилась передчасно, була дуже крихітної і це позначилось на її подальшому розвитку. Тож вже після одного року дитині встановили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.

Батьків попередили, що подальший розвиток крихітки буде залежать виключно від інтенсивної реабілітації і всі навики, які дітки здобувають само собою, для Аміни буде важким випробуванням. Тож родина дівчинка намагається дати дитині всі можливі фізичні реабілітації, щоб навчити її стати більш самостійною.  

«Амінка дуже багато трудиться для того, щоб рухатися і розвиватися як всі дітки. Домоглися дуже багато чого і найголовніше Аміна пішла, ходить своїми ніжками, це величезне щастя, але зі зростом зростає і м'язовий тонус, який дуже важко контролювати, у зв'язку з цим вже видозмінюється колінна чашечка і вже є зміни в тазу - дисплазія. Для того, щоб уникнути хірургічного втручання в подальшому, великої кількості раз, є необхідність в проведенні SDR (селективна дорсальная різотомія) - операція проводиться на спинному мозку, полягає в поділі задніх корінців на фасцікулярние групи і перетині тих з них, при стимуляції, яких виникають патологічні моторні відповіді у вигляді тонічного скорочення м'язів», - пояснює мама Аміни.

Потрібну для дитини операцію батьки мріють провести в Ізраїлі. Сума, яку виставили місцеві лікарі захмарна для української родини -  проведення операції 23500 $, і реабілітація після операції - 35000 $.

«В червні місяці літали на консультацію до ортопеда в Ізраїль, де нам порекомендували проведення SDR, для того щоб уникнути контрактур і безліч інших операцій. У зв'язку з тим, що працює тільки тато, я зараз займаюся тільки відновленням малятка, все кошти йдуть на постійні реабілітації та медикаментозне лікування Аміни, і ці витрати занадто великі. Прошу вас, допомогти з оплатою операції і після операційної реабілітації», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:  

ПриватБанк  4149 4991 2275 9804 Вонсович Наталія

Залиште свій коментар

Вибір редакції