Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Давида просять про допомогу

Дитині потрібна реабілітація

Кир'ян Давид народився з мікроцефалією, до неї додалися ДЦП, систематична структурна епілепсія, затримка мовного та психічного розвитку. І тепер малюк потребує спеціалізованої допомоги, щоб стимулювати роботу мозку дитини.

«Ще під час пологів у плода було відмічено погіршення серцебиття, кисневе голодування, тому терміново зробили кесарів розтин. З дитинкою було все добре, виписали на 3 день. Але коли Давиду було 28 днів йому стало погано, він перестав їсти, став блідий, ні на що не реагував. Ми терміново поїхали в лікарню і його забрали в реанімацію. Вийшов лікар і повідомив, що Давид у комі, у нього крововилив у мозок», - розповідає мама хлопчика.

Лікарі виходили малюка, і батькам повідомили про подальше лікування сина, щоб наблизити його до повноцінного життя. Майже два роки батьки не покладаючи рук, роблять все можливе в лікуванні дитини, що дозволяв стан хлопчика. Проте фінансово родина вичерпала свої заощадження.

«Зараз дитина не сидить, не реагує, не тримає голову, не фіксує погляд, немає усвідомлення звуків. Лікарі кажуть, що якщо з ним займатися регулярно, то у Давида є всі шанси навчиться і сидіти, тримати голову і рости нормальною дитиною, тільки потрібен час і сили! Через напади епілепсія до цього не можна було робити навіть прості масажі, організм дуже слабий, та зараз напади припинилися, і тепер життєво необхідно пройти перший курс реабілітації», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриваБанк 4731 2191 1006 7489

мама Кир'ян Тетяна Сергіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції