Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Ксенії просять подарувати шанс на повноцінне життя їхній донечці

Дитині потрібна реабілітація

Ксенія народилася на 25-му тижні вагітності через загрозу життя мами дівчинки. Тож лікарям довелося боротися одразу за два життя. І якщо маму дівчинки швидко відновили, то Ксенії не вдалося "проскочити" діагнози, які зазвичай супроводжують недоношених діток.

«Через передчасне народження у нашої дівчинки є кілька складних діагнозів, серед них сенсоневральна глухота і спастичний тетрапарез. Завдяки допомозі небайдужих людей, в тому числі каналу "1+1", нам вдалося зібрати суму на кохлеарний імплант і з травня 2018 року Ксенія - носій кохлеарного імпланта і завдяки йому чує! Ми змушені знову звертатися за допомогою, так як боремося з неврологічними проблемами. Ксенії необхідний курс інтенсивної терапії», - просить мама дівчинки.

Зараз батьки збирають кошти на реабілітацію у центрі Польщі, але розуміють, що оплатити все лікування не зможуть. 

"Ми сподіваємося, що інтенсивна реабілітація дасть поштовх в руховому плані і допоможе зміцніти нашої дочки. Курс реабілітації + ортези для ніжок (вони є частиною терапії) становить 10950.00 zl (приблизно 83 300.00 грн). Дуже просимо допомогти нам зібрати необхідну на реабілітацію суму і допомогти нашій дівчинці зробити свої перші кроки", - просить мама дівчинки. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7422 2046 1390 (грн) Карпенко Світлана Юріївна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції