Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Надюші дуже сподіваються на допомогу небайдужих

Дитині потрібне посилене лікування

2-річна Надюша народилася зі складними порушеннями. У дитини були судоми і сильна спастика в усьому тілі. Дівчинка не мала основних рефлексів. Тоді батьки звернулись до ТСН з проханням допомогти зібрати кошти на обстеження і лікування дитини.

«З того часу Надюша стала набагато сильнішою, ми вийшли з лікарні, судоми пішли, відновився смоктальний рефлекс, Надюша навчилася тягнутися і брати іграшки, і з задоволенням їх тягне до рота, вона бачить і розуміє. Обстеження, аналізи, консультації лікарів в Україні і в Німеччині не допомогли знайти причину такого стану дитини, можемо тільки припустити, що внутрішньоутробно було короткочасне кисневе голодування, що призвело до пошкодження мозку», - каже мама дитини.

Зараз батьки знову вимушені просити допомоги, адже для життя Надійки багато всього потрібно.

«Потрібні витратні матеріали, спецхарчування і реабілітації. В Україні діткам з таким станом медицина допомогти не може, але в Німеччині є фахівці і знання, як навчити дитину ковтати і рухатися! Ми в цьому переконалися, коли влітку 2017 року місяць були на реабілітації», - каже мама дитини і просить допомогти.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Приватбанк 4149625811012374 грн

Тафтай Михайло Михайлович

https://www.facebook.com/groups/1181802485186136/

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції