Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки просять допомоги для донечки Марійки

Дівчинка зовсім не чує без спеціального апарата

Марійка Борисенко потребує допомоги для встановлення їй дорогих слухових імплантів, які допоможуть дитині чути, попри діагноз - сенсоневральна туговухість 4 ступеня.

"Нашій дівчинці потрібно протезування обох вушок. В 2017 році нам випала перша боротьба за наше "чарівне вушко", за допомогою небайдужих людей, які відгукнулися на наш крик про допомогу нам вдалося зібрати необхідну суму і встановити дитині кохлеарний імплант. Дочка тепер знає, що її ім'я Маша, з усмішкою перевертається, коли її кличуть. Здавалося б - ось шлях пройдений, але це не так ... Зараз ми маємо боротьбу за друге  "чарівне вушко". Турецька клініка Acibadem виставила нам рахунок в 20 000 $. Така сума для мене і дочки непідйомна", - каже мама Маши.

Дівчинка народилася передчасно на 28 тижні вагітності, сама не дихала, це стало причиною вад зі здоров'ям дівчинки.

"Маша довго не могла встати на ніжки, але завдяки зусиллям працівників реабілітаційних центрів і домашньому масажу, вперше змогла це зробити  у віці 1 рік і 9 місяців. Через деякий час почала ходити, тримаючись за предмети, наразі ходить майже самостійно. Але, після таких важливих перемог в боротьбі за здоров'я своєї доньки, нас спіткало велике нещастя. Дії найсильніших антибіотиків під час лікування в реанімації дали ускладнення на вушка. Звертаюся до всіх небайдужих до материнської біди людей. Будь ласка, допоможіть Марійці отримати можливість почути навколишній світ!" - просить мама Марійки.

Реквізити для допомоги

ПриватБанк

№ картки 4731 1856 1102 4081

Левицька Катерина

Залиште свій коментар

Вибір редакції