Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Софійки просять допомоги в лікування доньки

Дитині потрібна тривала реабілітація

Софійка народилася оповита двічі пуповиною і в результаті кисневого голодування у дитини був набряк головного мозку. Згодом дівчинці поставили діагноз ДЦП, подвійна геміплегія (V рівень за GMFCS), затримка психічного та мовного розвитку. Були епілептичні напади.

"Нам призначені протисудомні препарати, які ми приймаємо впродовж цих років. Після виписки додому, ми щомісяця їздили на консультації до невролога, проходили обстеження, робили курси масажу. У чотири місяці з найсильнішими судомами ми потрапили в Охматдит, де нам поставили синдром Веста. З таким діагнозом реабілітації дозволяли проводити через кожні 4 місяці", - розповідає мама Софійки.

Зараз у свої неповні три рочки дитина завдяки постійним реабілітаціям стала вимовляти звуки і топати ніжками.

"Ці перемоги нам даються важко. Я, як і кожна мама, хочу бачити свою дитину здоровою і щасливою, але до повного одужання Софійці ще далеко, їй потрібна тривала реабілітація в професійних клініках. Але з кожним разом пройти реабілітацію стає все дорожче і дорожче. Для нашої сім'ї, де працює тільки тато, суми стають непідйомними. Хочемо звернутися до всіх небайдужих людей з проханням допомогти нам у зборі коштів, щоб Софійка пройшла ще чергову реабілітацію, в якій вона так потребує", - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757301620524

Мельниченко Катерина Олегівна (мама)

Залиште свій коментар

Вибір редакції