Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Святослава просять допомогти зібрати кошти на чергову операцію для сина

Хлопчик має пройти лікування в Ізраїлі.

Маленький Святослав Семенець, якому ТСН допомагала зібрати кошти на потрібне лікування, готовий до чергового етапу, проте батькам не вистачає коштів.

«Хочу подякувати телеканалу за допомогу в попередніх зборах на термінову операцію в Ізраїлі. Завдяки Вам, необхідна сума була зібрана в найкоротші терміни і вже через три дні після виходу сюжету, мого сина успішно прооперували. Так само, йому встановили гастростому і спеціальний венозний катетер, через який можна вводити розщеплене внутрішньовенне парентеральне харчування на дому».

Малюк із мамою повернувся до України, щоб готуватися до наступного етапу лікування.

«Святославу необхідно було набрати 10 кг, щоб хірурги змогли провести другий і завершальний етап - хірургічну операцію по формуванню товстої кишки і закриття стоми. Ізраїльський хірург готовий провести завершальну операцію. Рахунок за операцію - 30370 євро», - розповідає мама Святослава.

До потрібної суми родині не вистачає 12 тисяч євро. Операція запланована на початок листопада 2017 року, і, на жаль, переносити її не можна. Затягування лікування загрожує серйозними ускладненнями в роботі органів. Тому батьки Святослава знову просять про допомогу. 

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7456 0075 6529
Семенець Алла Едуардівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції