Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Тимофійчика просять допомогти їхньому сину здолати ваду генетичного розвитку

На перший час родині потрібно назбирати 20 тисяч євро.

Діагноз Тимофійка надзвичайно рідкісний: порушення статевої диференціації, малюк має ознаки обох статей. Причину такого відхилення шукають досі, батьки і Тимофійчик здали генетичний аналіз, який роблять у Франції, зараз лише чекають відповіді.

«Після народження були на консультації у генетика в Черкасах, в 1 місяць їздили у Київ на консультацію генетика і ендокринолога у лікарню ”Охматдит”, робили МРТ малого тазу для з'ясування всіх органів, які там є, раз у 2 місяці проходять  курс лікування для підтримки чоловічих гормонів, і паралельно до і після курсу роблять аналіз крові і ультразвукове дослідження органів малого тазу для з'ясування результату», – розповідають батьки малюка.

Лікарі в Україні радять звернутися до закордонних колег у Німеччині, де є клініка, що спеціалізується на таких відхиленнях. Малюку планують провести спочатку огляд, а далі кілька етапів операцій.

«Операції нам потрібні для того, щоб дитина була повноцінним хлопчиком! Потрібно опустити яєчки, видалити жіночі органи (матку) зробити корекцію статевого члена і в ньому канальчик, щоб пісяти. Перша сума 5000 євро нам потрібна, щоб поїхати на консультацію і проведення першого етапу. Також ми маємо покласти на їх рахунок 15 000 євро, як страхування. Етапів буде 2 чи 3. Прогнозують, що після операцій Тимофійко буде виглядати і почуватися, як звичайний повноцінний здоровий хлопчик», - кажуть рідні дитини і просять допомогти назбирати кошти.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанк

5168 7573 8056 3546

Філоненко Наталія Вікторівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції