Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки В’ячеслава просять допомогти зібрати кошти на трансплантацію нирки для сина

Хлопчика готові прийняти у Мінську

Мама Стояна В’ячеслава благає про допомогу добрих людей через безвихідну ситуацію з порятунком життя сина.

«Ще від народження син хворів на  гострий пієлонефрит, таких епізодів відмічалось по декілька на рік. Лікувались по місцю проживання. У віці 3 років дитині поставили діагноз двобічний обструктивний мегоуретер, хронічний пієлонефрит», - пригадує мама дитини.

У 2011 році В’ячеслав був прооперований (корекція сечоводів). Дитина обстежувалася після операції один раз на рік. Та останні роки хлопчик скаржився на біль в ногах, почалося викривлення.

ВідеоБатьки 13-річного В'ячеслава просять допомогти зібрати кошти на трансплантацію нирки для сина

Він любить співати, знімати відео та збирати машини. А мріє про власну СТО. Та все це поки що недосяжне, і не лише тому, що В'ячеславу лише 13. Для втілення своїх мрій хлопчині не вистачає здорової нирки.

Батьки 13-річного В'ячеслава просять допомогти зібрати кошти на трансплантацію нирки для сина

«З січня з’явились  ознаки загострення пієлонефриту, потрапили в лікарню, а там госпіталізували у відділення ургентної хірургії з діагнозом двобічний обструктивний мегауретер, загострення хронічного пієлонефриту. При обстеженні виявлений високий рівень азотемії. І він на замісній нирковій терапії (гемодіаліз – тричі на тиждень)», - каже мама В’ячеслава.

Тож зараз гостро постало питання трансплантації нирки. Цю операцію  можуть  зробити тільки за кордоном – вартість операції від 65 тисяч доларів.

«На жаль, цієї суми у нас немає. Тому звертаємось до всіх небайдужих людей по допомогу.  Маленької допомоги не буває! Кожна гривня – це шанс у боротьбі за життя», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Номер рахунку ПриватБанку: 5168 7573 7463 7751

Стоян Олена

Залиште свій коментар

Вибір редакції