Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білоруські лікарі борються за життя Інни

Родина благає про фінансову допомогу

Гончарова Інна з Кам’янського у квітні цього року захворіла на ангіну, що змусило жінку здати аналіз крові, який показав страховиті результати. Виявилось, що у жінки рак крові.

«Від квітня було проведено п'ять хіміотерапій. Увійшла в стадію ремісії. Нічого начебто не віщувало біди. Але у вересні чергова пункція показала в кістковому мозку завищені показники бластних клітин. Було ухвалене рішення провести вже шосту хіміотерапію. Результат нас шокував, бластні клітини не пішли, а навпаки розмножуються з новою силою. У такому випадку потрібна високодозована хіміотерапія», - розповідають рідні Інни.

Родині довелося шукати потрібного лікування в сусідній Білорусі, вони вже оплатити частину лікування, але всієї суми їм не зібрати.

«Мама пройшла вже сьому високодозовану хімію і зараз проводитися відновна терапія. Оскільки хімія знищує не тільки погані клітини, але і хороші. Імунітет дорівнює 0. У такі періоди є ризик захворювання всілякими інфекціями і грибками. Один курс такої хімії коштує близько 5000 $ сума неточна, оскільки в процесі лікування невідомо, скільки знадобиться медикаментів, яких, і скільки біоматеріалу (крові, тромбомаси, плазми).Скільки знадобиться таких курсів ніхто не скаже, бо індивідуально і залежить від віку пацієнта і його організму. Наступний крок на шляху одужання - це увійти в ремісію і готуватися до трансплантації кісткового мозку. Ця процедура дуже дорога – до 200 тисяч доларів», - розповідає донька Інна і благає врятувати маму.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7573 8023 6952

Гончарова Інна Володимирівна

https://www.facebook.com/groups/527036891105655/

Залиште свій коментар

Вибір редакції