Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білоруські лікарі можуть врятувати Андрія

Батьки просять всіх небайдужих людей приєднатись до збирання коштів

Зараз 17-річний Андрій вже знає, що йому доводиться долати рак лімфатичної системи, але наприкінці 2018 року, коли лише почалися перші прояви хвороби, юнака лікували від кашлю і температури. А коли антибіотики лише ускладнили стан здоров’я, почали проводитись більш ретельні дослідження, які і показали, що насправді йому доведеться рятувати життя.

«Лімфома Ходжкіна, пухлина в бронхах. Звичне життя для юнака перевернулось, стіни відділення онкогематології м. Суми та довгих 8 місяців лікування, 6 курсів страшної хіміотерапії. За цей час організм хлопця здавав позиції, відмовляли ноги... Страшний біль понад місяць в руках, ногах, та спині не зламали дух юнака. Він боровся в надії, що кожне наступне обстеження, покаже що пухлина зникла, але, на жаль, лікарі діагностували ще пухлину, другу пухлину Ходжкіна! Для нас всіх це був страшний удар, але ми не здаємося і шукаємо вихід», - розповідають рідні юнака.

Подальше лікування планується проводити в Мінську, але щоб за нього сплатити родині не вистачає десяток тисяч доларів. Вже на цьому тижні Андрій з татом їдуть на попереднє обстеження, то кошти потрібно зібрати якнайшвидше.  

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7573 9105 9476 Сергій Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції