Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 14 тисяч євро коштує шанс для Владика на повноцінне життя

Дитині потрібно родити операцію за кордоном.

Першого вересня 2017 року на світ в родині Мотиревих з’явився Владик і, на жаль, попередження лікарів про ваду у малюка підтвердились – хлопчик народився з екстрофією сечового міхура (при цьому сечовий міхур у дитини не захищений передньою стінкою черева і є роздвоєння статевого органа).

«Зараз нашому маляті 2 роки, він вже переніс 3 операції (одна з яких тривала майже 10 годин), і мінімум 2 ще належить. На жаль, хірург, який проводив лікування нашого малюка, пішов з життя», - розповідає мама хлопчика.

Родина вирішила звернутись до визнаного в світі фахівця, який проводить рятівні операції діткам з такими вадами, як у Вадика.

«Він спеціалізується саме на цій патології. Ми бачили результати його операцій. Він творить диво. І він готовий взятися за лікування нашого малюка. Але, на жаль, операція в Сербії нам не по кишені. Вартість тільки самої операції - 14 500 євро, не кажучи вже про додаткові витрати», - каже мама хлопчика.

Частину коштів родина вже зібрала, але її недостатньо, а операцію вже мають проводити навесні цього року, тому вони вимушені звертатись до незнайомих людей.

Реквізити для допомоги:

4149 6293 8725 0855

Мотирева Ксенію

https://www.facebook.com/groups/sos.surgery/

Залиште свій коментар

Вибір редакції