Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 350 тисяч гривень потрібні, щоб врятувати життя Людмили

Дороге лікування дає результат, тож його потрібно продовжувати.

Вже чотири роки Людмила Соколан веде боротьбу за своє життя. Все почалося, коли у жінки запідозрили пневмонію, кілька місяців її лікували антибіотиками, крапельницями, а ставало тільки гірше.

«В червні один з лікарів нарешті щось запідозрив і пройшли додаткові обстеження, був поставлений діагноз — кишкова непрохідність (можлива наявність спойкового процесу) і призначена екстрена операція. Коли хірург вийшов з операційної, він сказав, що картина далеко не оптимістична, все в черевній порожнині метастазоване, був асцит і залишилося недовго. Вони нічого зробити не можуть», — пригадує донька Людмили.

Тож з діагнозом рак яєчників жінку перевели до Черкаського обласного одкодиспансеру, який готовий був подарувати жінці шанс на подальше життя. І обіцянка була не марною.

«Діагноз тут підтвердили і призначили 4 курси хіміотерапії та подальшу ще одну операцію, потім ще 6 хімій. Все йшло добре, онкомаркер поступово падав. Та на останніх хіміях став знову поволі підійматися, і на КТ був виявлений закапсульований метастаз у черевній порожнині. І знову операція. І знову ще 6 сеансів хімії. У мами сил вже практично не залишилося, змучене тіло, змучена душа. Та всією родиною ми таки вистояли, і в квітні 2019 року мама таки почула заповітне — Ви здорові!», — розповідає донька жінки.

Але радість родини тривала недовго, за кілька місяців стався рецидив. Повторні три хіміотерапії не дали результату, але лікарі радять не здаватись. «В Черкаському онкодисрансері нам запропонували, як останній варіант, спробувати дороговартісний препарат — один сеанс коштує 123 тис. грн, а їх потрібно 6. Мама вже пройшла 3 сеанси. І тут всі наші фінансові можливості закінчуються. Впродовж цих років ми якось спрвоялися своїми силами, друзі та родичі допомагали чим могли. Але зараз це вже просто непідйомна сума. За три сеанси вже є позитивні зміни, тому з'явилася надія, що це спрацює і ми просто мусимо використати цей останній шанс», — каже донька Людмили.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168742703774459

Коваль Вікторія Iванівна 

 Рахунок: 26204739070940 

 IBAN: UA033052990000026204739070940

ЄДРПОУ одержувача: 2762304727 

 Призначення платежу: Коваль Вікторія Iванівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції