Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бостонські лікарі готові безкоштовно рятувати Євгена, але потрібно оплатити медичний літак

У юнака 55% опіків тіла.

Учня 9 класу Євгенія Агабекова минулої п’ятниці вразило струмом в м. Бровари, коли підлітки вирішили зробити селфі на фоні вагонів.

«Він не бігав по даху, він заліз на вагон з боку, але відсутність освітлення змушувало підніматися вище і крутити палицею в різні боки. Дуга вдарила в телефон і через палицю і тіло, пішла в землю», - розповідає випадковий свідок події.

Юнак отримав 55% опіків тіла (внутрішніх та зовнішніх) Євген госпіталізований до опікового центру в Києві. Він вже переніс три операції з видалення відмерлих тканин.

Випадком хлопчика зацікавились в бостонському опіковому центрі і вони готові безкоштовно рятувати життя хлопчика. Проте родині терміново потрібно зібрати кошти на медичний літак, який доправить Женю до Бостона.

ВідеоПорятунок зачепера. Бостонські лікарі готові врятувати 14-річного хлопчика, якого вразило струмом

У юнака 55 відсотків опіків тіла. Він вже переніс 3 операції. Однак лікарі жодних прогнозів не дають. В якому стані хлопчик? Та що змусило його видертися на дах потяга? Далі у сюжеті. 

Порятунок зачепера. Бостонські лікарі готові врятувати 14-річного хлопчика, якого вразило струмом

Для транспортування Євгена необхідно зібрати гроші в сумі 80 тис.доларів США вже до цієї п’ятниці.

До того ж, вкрай необхідні донори крові, яких страшенно бракує. Лише для Жені потрібно майже 30 чоловіків з будь-якою групою. Здати кров можна у Києві по вул. Пимоненка, 8 – метро Лук'янівська, від кінотеатру «Киівська Русь» одна зупинка маршрутки чи тролейбуса. З собою потрібно мати паспорт!

Картка мами Грицаєнко Тетяна Анатоліївна:
5168-7573-7592-5700

Доларовий рахунок:
5168-7573-7840-2251

Євровий рахунок:
4149-4993-4113-4201

https://evgen-sos.info/

Залиште свій коментар

Вибір редакції