Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бостонські лікарі готові безкоштовно рятувати Євгена, але потрібно оплатити медичний літак

Бостонські лікарі готові безкоштовно рятувати Євгена, але потрібно оплатити медичний літак

У юнака 55% опіків тіла.

Учня 9 класу Євгенія Агабекова минулої п’ятниці вразило струмом в м. Бровари, коли підлітки вирішили зробити селфі на фоні вагонів.

«Він не бігав по даху, він заліз на вагон з боку, але відсутність освітлення змушувало підніматися вище і крутити палицею в різні боки. Дуга вдарила в телефон і через палицю і тіло, пішла в землю», - розповідає випадковий свідок події.

Юнак отримав 55% опіків тіла (внутрішніх та зовнішніх) Євген госпіталізований до опікового центру в Києві. Він вже переніс три операції з видалення відмерлих тканин.

Випадком хлопчика зацікавились в бостонському опіковому центрі і вони готові безкоштовно рятувати життя хлопчика. Проте родині терміново потрібно зібрати кошти на медичний літак, який доправить Женю до Бостона.

Відео Порятунок зачепера. Бостонські лікарі готові врятувати 14-річного хлопчика, якого вразило струмом

У юнака 55 відсотків опіків тіла. Він вже переніс 3 операції. Однак лікарі жодних прогнозів не дають. В якому стані хлопчик? Та що змусило його видертися на дах потяга? Далі у сюжеті. 

Порятунок зачепера. Бостонські лікарі готові врятувати 14-річного хлопчика, якого вразило струмом

Для транспортування Євгена необхідно зібрати гроші в сумі 80 тис.доларів США вже до цієї п’ятниці.

До того ж, вкрай необхідні донори крові, яких страшенно бракує. Лише для Жені потрібно майже 30 чоловіків з будь-якою групою. Здати кров можна у Києві по вул. Пимоненка, 8 – метро Лук'янівська, від кінотеатру «Киівська Русь» одна зупинка маршрутки чи тролейбуса. З собою потрібно мати паспорт!

Картка мами Грицаєнко Тетяна Анатоліївна:
5168-7573-7592-5700

Доларовий рахунок:
5168-7573-7840-2251

Євровий рахунок:
4149-4993-4113-4201

https://evgen-sos.info/

Залиште свій коментар

Вибір редакції