Братики Микита та Іванко сподіваються на допомогу небайдужих

Дітям потрібне дороге лікування і реабілітація

Кошілев Микита і Іван
Народилися хлопчики 19 квітня 2013 року раніше терміну, на 33 тижні вагітності. І були дуже слабкими. На третій день життя у Іванка почалися зупинки дихання, дитина потрапила до реанімації. За день через важку жовтяницю і пневмонію у реанімацію забрали і Микиту. Відтоді батьки почали вести боротьбу за життя дітей.

"23 липня 2013 року, коли нашим хлопчикам було всього по три місяці, внаслідок перенесеного запалення легень, ускладненого імунною хворобою і стресовим станом, мій чоловік помер від зупинки серця у віці 29 років... З того часу вся турбота про мою маленьку родину повністю лягла на мене одну", - розказує мама малюків.

У 7 місяців у хлопчиків запідозрили ДЦП і мама малюків почала їздити реабілітаційними центрами України, щоб надати дітям потрібне лікування. Згодом завдяки небайдужим людям братики потрапили на лікування до Китаю. Це дало свої позитивні результати. 

"Для таких діток дуже важливо продовжити реабілітацію, але все впирається в гроші. Я пробую, як можу, але мені одній дуже складно, тому що щоденний догляд і ліки теж вимагають великих витрат, а з пенсії по втраті годувальника в 1000 грн та допомоги з інвалідності ми ледве зводимо кінці з кінцями. Тому прошу допомоги у Вас, іншого виходу у нас з хлопчиками немає", - каже мама.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7456 0038 2938

Кошилева Людмила Ананіївна

https://vk.com/club62766885

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: