Час спливає. Термінової допомоги потребує хворий на лейкоз хлопчик Вітя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитині мають зробити трансплантацію кісткового мозку.

Термінової допомоги потребує онкохворий хлопчик Вітя Веретьонкін з Миколаєва – аби його врятувати, необхідна дорога операція у Туреччині, яку родина не може оплатити самостійно, йдеться в сюжеті ТСН 19:30. 

Захворів Вітя влітку. Спочатку його мати думала, що це застуда, але за три дні енергійний хлопчик практично перестав вставати з ліжка 

"Температура, блювання, він постійно спав. От спить і спить, температура. Зі спортсмена він перетворився на старенького дідуся", - розповіла мати хлопчика Олена Веретьонкіна.

Медики кажуть, що Вітя надійшов до них практично при смерті із найважчою формою лейкозу, яка зустрічається лише у 5% онкохворих. За лічені дні пухлина, яка ховалася в грудині хлопця, перетворилася на величезну кулю. Лейкоз у хлопця був настільки агресивний, що протягом першого блоку хіміотерапії хлопчик тричі впадав в кому.

"За розміром вона (пухлина – Ред.) була десь як футбольний м'яч. Коли він лягав, настільки давило йому на серце і на дихальний шлях, що він просто задихався", - каже лікар-онкогематолог Миколаївської обласної дитячої лікарні Михайло Адірам.

Вітя пережив інсульт і вижив. Тоді мама розповіла сину про діагноз, який приховувала місяць. Хлопчик каже, що після цього йому навіть стало легше - бо зрозумів, з чим бореться і вирішив перемогти

"Це у мене ще слабка болячка, я подумав, і я з нею впораюся. Мене завжди називали переможцем і я завжди перемагав. Вирішив, що переможу цю болячку", - сказав онкохворий хлопчик.

Зараз у Віті третій блок хіміотерапії. Він має бути останнім, кажуть медики, адже його лейкоз від такого лікування лише гальмується. Остаточно врятувати хлопця може лише трансплантація кісткового мозку. Лікарі кажуть, що в нього є максимум місяць.

В Україні операцію зробити неможливо, бо жоден родич не підійшов як донор. Квитки на літак надасть авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом "1+1". А Вітю готова прийняти клініка в Туреччині.

"Рахунок божевільний. 110 тисяч доларів. Я не знаю, чи маю я право просити таку суму, але вона мені потрібна, просто потрібна, аби врятувати дитину", - розповідає його мама.

Рятувати Вітю взялися не лише дорослі, а й діти. У школі провели ярмарок, його однокласники кажуть, він душа їхнього 4 класу. Але сума, яку вдалося зібрати – мізерна порівняно з рахунком. А дорогоцінний для Віті час спливає.

"Люди, допоможіть мені, будь ласка, зібрати таку суму на лікування. Вона мені дуже потрібна, щоб не померти", - каже маленький Вітя.

КАРТА ПРИВАТБАНКУ

5168 7573 6964 6353

ВЕРЕТЬОНКІНА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА (мама)

ТЕЛ.: 063 718 56 25

ОЛЬГА ВІКТОРІВНА (БАБУСЯ) 

Відео9-річний хлопчик з Миколаєва потребує термінової допомоги

У Віті Веретьонкіна рідкісний гострий лімфобластний лейкоз. Ця хвороба не піддається навіть найбільш високодозній хіміотерапії. Єдиний порятунок для Віті - термінова трансплантація кісткового мозку і лише за кордоном, бо ніхто з рідних не підійшов як донор. Родина складає гроші, але часу практично немає. Лікарі дають Віті на життя лише місяць.

9-річний хлопчик з Миколаєва потребує термінової допомоги

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції